close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej

   

 • AKTUALNOŚCI

 • 24 października 2018

  Uprzejmie informujmy, że najbliższe dyżury konsularne odbędą się w następujących dniach: 13 listopada - w Ísafjörður, 15 listopada - w Akureyri, 17 listopada - w Reyðarfjörður.

  1. Dyżur konsularny w Ísafjörður odbędzie się 13 listopada w godzinach 10-15 na probostwie obok kaplicy św. Jana (Mjallargata 9, 400 Ísafjörður).

   

  2. Dyżur konsularny w Akureyri odbędzie się 15 listopada w godzinach 10-15 w siedzibie firmy Samherji hf. (Glerárgötu 30, 600 Akureyri).

   

  3. Dyżur konsularny w Reyðarfjörður odbędzie się 17 listopada w godzinach 10-15 w siedzibie firmy Alcoa Fjarðaál (731 Reyðarfjörður, Hraun 1, sala konferencyjna 102 obok recepcji) - informacja o lokalizacji dyżuru zostanie ostatecznie potwierdzona.

   

  Konsul podczas dyżuru konsularnego przyjmuje interesantów i wykonuje czynności z zakresu spraw paszportowych, prawnych, stanu cywilnego, obywatelstwa i innych.

  Na dyżur należy się każdorazowo zapisać wysyłając wiadomość e-mail na adres jakub.pilch@msz.gov.pl, podając imię, nazwisko, numer PESEL, rodzaj sprawy oraz przewidywaną godzinę przybycia na dyżur. Przypominamy o zabraniu dokumentów tożsamości (ważny paszport lub dowód osobisty), w przypadku wnioskowania o pierwszy paszport dla dziecka również polski odpis aktu urodzenia. 

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: