close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej

   

 • AKTUALNOŚCI

 • 17 kwietnia 2019

  Informujemy, że najbliższe dyżury konsularne odbędą się: 30 kwietnia w Reyðarfjörður, 2 maja w Akureyri, 4 maja w Patreksfjörður i 6 maja w Ísafjörður.

  1. Dyżur konsularny w Reyðarfjörður odbędzie się 30 kwietnia w godzinach 10-14 w siedzibie firmy Alcoa Fjarðaál (731 Reyðarfjörður, Hraun 1, sala konferencyjna 102 obok recepcji)

   

  2. Dyżur konsularny w Akureyri odbędzie się 2 maja w godzinach 10-15 w siedzibie firmy Samherji hf. (Glerárgötu 30, 600 Akureyri).

   

  3. Dyżur konsularny w Patreksfjörður odbędzie się 4 maja w godzinach 15-19 w siedzibie firmy Oddi hf. (450 Patreksfjörður, Eyrargata 1 - stołówka ).

   

  4. Dyżur konsularny w Ísafjörður odbędzie się 6 maja w godzinach 10-15 na probostwie obok kaplicy św. Jana (Mjallargata 9, 400 Ísafjörður).

   

  Konsul podczas dyżuru konsularnego przyjmuje interesantów i wykonuje czynności z zakresu spraw paszportowych, prawnych, stanu cywilnego, obywatelstwa i innych.

  Na dyżur należy się każdorazowo zapisać wysyłając wiadomość e-mail na adres reykjavik.info@msz.gov.pl, podając imię, nazwisko, numer PESEL, rodzaj sprawy oraz przewidywaną godzinę przybycia na dyżur. Przypominamy o zabraniu dokumentów tożsamości (ważny paszport lub dowód osobisty), w przypadku wnioskowania o pierwszy paszport dla dziecka również polskiego odpis aktu urodzenia. 

   

   

   

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: