close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej

   

 • AKTUALNOŚCI

 • 6 września 2017

  Polecamy Państwa uwadze koncert legendy polskiego rocka, zespołu Lady Pank, który wystąpi w prestiżowej Harpie już 1 października.

  Niewielu jest takich, którzy nie znaliby co najmniej kilku hitów Lady Pank. A tych jest minimum kilkadziesiąt i wymienić je wszystkie jest nie sposób. Przeboje: "Mniej Niż Zero", "Kryzysowa Narzeczona", "Tańcz Głupia, Tańcz", "Mała Lady Punk", "Zamki na Piasku", "Zawsze Tam, Gdzie Ty", "Sztuka Latania", "Wciąż Bardziej Obcy", "Vademecum Skauta", "Zostawcie Titanica", "Marchewkowe Pole", "Tacy Sami", "Na Co Komu Dziś" czy "Stacja Warszawa" na stałe weszły do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej i wychowały już dwa pokolenia słuchaczy.

   

  Jeden z najpopularniejszych polskich zespołów rockowych został założony w 1981 roku przez Jana Borysewicza, jednego z najbardziej uznanych i uzdolnionych polskich kompozytorów i gitarzystów. Wraz z wokalistą Januszem Panasewiczem stanowią trzon grupy, która, z krótkimi przerwami, już od 36 lat błyszczy na polskiej scenie muzycznej.

   

  Podczas  ponad 35-letniej działalności zespół wydał ponad 20 płyt, które pobiły wszelkie rekordy sprzedaży czyniąc Lady Pank najbardziej utytułowanym zespołem rockowym w Polsce. W 2012 roku ukazał się album Lady Pank "Symfonicznie", który do dziś utrzymuje się na liście największych bestsellerów muzycznych OLIS.

   

  W 2016 zespół obchodził jubileusz 35-lecia istnienia. Koncerty Lady Pank to prawie dwugodzinna lawina przebojów. To także eksplozja energii, niepowtarzalne brzmienie gitary Jana Borysewicza i charyzmatyczny wokal Panasewicza.

   

  Zapowiada się zatem wspaniała impreza!

   

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: